شرکت اویجیلون ( Avigilon )

اویجیلون به عنوان تولید کننده حرفه ای محصولات امنیتی و نظارت تصویری در سال ۲۰۰۴ فعالیت خود را در کشور کانادا آغاز کرد، ارائه راهکارهای حفاظتی ، طراحی در زمینه دوربین های مدار بسته از ویژگی های این شرکت می باشد، محصولات تولیدی این شرکت شامل دوربین مدار بسته ، مرکزکنترل و نرم افزار مدیریت تصاویر اویجیلون می باشد. این برند در مدت کوتاهی توانست با تولید محصولات با کیفیت رتبه خود در بازارهای بین المللی بهبود بخشید. اویجیلون در سی مارس ۲۰۱۸ توسط شرکت موتورولا خریداری شد.

این شرکت با توسعه خط تولید خود در زمینه سخت افزار و نرم افزاری علاوه بر تولید دوربین ، مرکز کنترل ( NVR ) ، و همچنین نرم افزار های مدیریت هوشمند تصویر و راهکار های کنترل تردد اقدام نموده است.

تعداد پرسنل و میزان فروش اویجیلون

شهر یالتون در ونکور کانادا ، محلی بود که اویجیلون – Avigilon در آنجا تاسیس شد. از دوربین های اویجیلون – Avigilon در هزاران پروژه مختلف از جمله مدارس، دانشگاه ها، سیستم های حمل و نقل عمومی ، مراکز آموزشی ، بیمارستان ها ، مکان های عمومی ، زیر ساختهای حیاتی ، زندان ها ، کارخانه های صنعتی ، فرودگاه ها ، بانکها ، موسسات مالی ، تاسیسات و ساختمان های دولتی ، فروشگاه ها و مراکز خرید استفاده می شود. تعداد پرسنل این شرکت طبق آخرین اعلام حدود ۸۸۶ نفر می باشد. فروش سال گذشته شرکت اویجیلون در حوزه دوربین مدار بسته و تجهیزات امنیتی ۳۴۴٫۳ میلیون دلار اعلام شده است.

شرکت کانادایی اویجیلون در سال ۲۰۰۴ و در ونکور تاسیس شد، این شرکت در زمینه محصولات نظارت تصویری ، سیستم های کنترل تردد و راهکارهای امنیت و نظارت تصویری فعالیت می کند. تلاش این شرکت بر پیشرفت و تولید محصولات به روز دنیا باعث شد تا خیلی زود در زمره برند های حرفه ای دنیا معرفی شده و جایگاه خود را کسب کند.

تعداد پرسنل اویجیلون ۸۸۶ نفر و میزان فروش سالانه این شرکت طبق اعلام خود شرکت ۳۴۴٫۳ میلیون دلار می باشد. این شرکت در ۳۰ مارس ۲۰۱۸ توسط شرکت موتورولا خریداری شد و طبق سیاست های موتورولا به فعالیت خود ادامه خواهد داد.

Pin It

ارسال دیدگاه